אודותינו

מאפליקציות, בניית אתרים, קידום אתרים ועד להפצה ודברי דפוס. בואו להכיר.

חברות הבת

ישנן חברות בת כמו 2bin או SKY APPS שעליהן טל אמון והן נותנות שירותים שונים.
    * 2Bin.co.il זהו אתר המרכז שירותים לעסקים. טל אחראי על החלק של בניית האתרים לעסקים, פיתוח וקידום דפי פייסבוק ועוד. באתר, ניתנת גם אופציה לבעלי עסקים להקבל כרטיסי ביקור, מגנטים ודברי דפוס שונים.
    * SKY APPS זהו חנות הגוגל פליי שאליה טל מעלה את האפליקציות השונות אותן בונה. בין אם לעסקים שונים ובין אם אפליקציות פרי מוחו.
    * כאשר לקוחות שונים פונים לטל בנוגע לבניית אפליקציה מורכבת וגדולה, אשר היא לא עבודה של אדם אחד; טל נעזר בצוות המתכנתים והמעצבים הגרפיים שברשותו ומעמידים אפליקציה ברמה גבוהה ללקוח.

טל גנאינסקי

מרצה מומחה לאנדרואיד, פיתוח אפליקציות ובניית אתרים. סטודנט באוניברסיטה הפתוחה לניהול וחינוך.

מכללת ג'ון ברייס - בשנת 2013 סיים בהצלחה את לימודיו במכללת ההייטק ג'ון ברייס וכבר בשנת 2015 חזר לשם - בתור מרצה!

פרח - בשנת 2017 הצטרף למשפחת פרח בתור רכז פרוייקטים בראשון לציון. ניהול מלגה, קשר עם בתי ספר ואחריות על מעל 50 סטודנטים.

BEZZZ - בשנת 2017 בשיתוף פעולה עם מעצבים, מתכנתים - טל יזם את הרשת החברתית BEZZZ לבעלי עסקים.

☚ כיום טל מתכנת ומעצב גרפי בחברת 'מאג', פרילנסר בשוק, מפתח אפליקציות שונות, בונה אתרים לבעלי עסקים, מרצה במכללות הייטק שונות. לאורך כל הדרך הדריך אוכלוסיות שונות ומגוונות בחברה - החל מחרדים בבני ברק ומאה שערים ועד ילדים ונוער גאוני מחשבים מיועדים לממר"ם.


המומחיות שלו היא ללמד מאפס מוחלט (ברמה של הסבה מקצועית) ולהגיע לתוצאות מדהימות. גם מי שאין לו שום מושג בתכנות ובמחשבים, יוכל לאחר הקורס של טל להגיע להישגים מרשימים ולפתח בעצמו אפליקציות.


© כל הזכויות שמורות לטל גנאינסקי ©